Září 2010

Not count the years, but memories.

26. září 2010 v 17:32 | Petulla |  this is my diary
Hello loves!
Že bych něco napsala? Pokusím se......
.
Mám spousty zážitků. Když se ohlédnu za uplynulými asi dvěma týdny.......stalo se toho nesčetně. Ve škole nás bombardují předlouhými zápisy,  chrlí na nás testy a o zkoušení ani nemluvím. Je toho na nás teď příliž, ale to je tím, že nejsme zvyklí. Na základce to bylo oproti střední lehárko. Musíme do tohoto chodu zapadnout a pak už to bude o mnohem snazší. Chce to čas...... Už máme i pár prvních známek. Z klavíru mám dvě 1, z ájiny 3 ze slovíček, ale budeme psát opravnou tak snad bude 1, potom diktát za 2, 1 ze zkoušení z pedagogiky a ostatní se uvidí....písemek jsme psali hodně. Jinak mimo řádky - nesnáším učitelku na češtinu. Ona je hrozná. Nikdo ji nemá rád. Nic nenaučí a jde si jenom po kariéře. Já jsem měla až do teď češtinu ráda, ale díky té učitelce.....no prostě hrůza. Z toho diktáti jsem měla mít 1. Ale ona jak divná, že ani nerozezná malé č od velkého.......nesnáším ji!!!!!!!! Ostatní učitelé celkem ujdou......žádný mi zase nějak moc nevadí.
A předměty?
Dost mě baví hudebka, výtvarka, dramaťák, klavír a celkem i zempl. Naopak biologii, fyziku a literaturu vidím né moc růžově. Zde nepomůže nic víc, než se šprtat a šprtat. No a anglina je taky síla, pač jsem ji na základce vůbec neměla, takže teď musím od začátku. Probírá se to strašně rychle a já sotva stíhám. No co už.....
..
Dotáhla jsem si domů mega moc sešitů, ikdyž vím, že se učit nebudu......che....ale né....musím!. Snad se přemůžu. Nemůžu nasbírat na začátku špatný známky. Jinak na intru se mi líbí čím dál víc. Skoro každý den odpoledne mám něco. V pondělí Zumba - upe super tyo. V pondělí jsem byla poprvé a dost mě to bavilo. Bez ručníku a flaši pití by to nešlo. Vůbec ze mě nelil pot :D. Někdy jsem nestíhala kroky, ale to se naučím :D. Nejlepší ale na Waka waka. Takhle nějak. Některé kroky jsme měli jinak. Už se těším na příště. Dále v úterý máme večer cvičení....ještě jsem tam nebyla tak nevím. Ve středu je plavání s malými dětmi. To mě bavilo. Je nás asi 10 holek. Každá má jednoho prcka a je s ním ve vodě. Prostě úžasný ;). Ve čtvrtek nemám zatím nic a v pátek v jednu domů. Když není žádný kroužek tak buď hraju na klavír, nebo jsme s holkama venku nebo si čtu, nebo se učím a nebo.....máváme na kluky ze zemědělky(hnedka naproti intru :D)- toe vždycky nejvíc sranda,prostě pořád je co dělat. A to je dobře.Jsem strašně ráda za ten prodloužený víkend.....ikdyž dost mě teda štve to počasí. Je to jak naschvál. Když jsme doma a můžeme někam vyrazit, tak musí pršet. Njn.
Zítra bych měla jet na nákup. Potřebuju ještě nějaký věci do výtvarky a boty do těláku.
Teď si sednu nebo spíš lehnu :D k učení. Nezaručuju, že ty šesity vůbec otevřu, ale tak......:D.

páááá

update #40 - 3x avatar

24. září 2010 v 20:36 | Petulla |  updates
On - skvělý, avatary - hrůza :D
http://i36.tinypic.com/bgy4bm.jpghttp://i36.tinypic.com/68e83r.jpghttp://i38.tinypic.com/2ur9rio.jpg
Mám tu avoše s nepřekonatelným sympaťákem Ianem.
Mě se líbí jen ten první, ale tak co....ten zbytek je nic...ale mazat se mi nechtěly :D.

Teď večer už mi nechce mozek myslet, tak nechám článek s zážitky z uplynulích dní na víkend nebo na....prostě někdy jindy..............áááá jsem tak šťastná, že je před námi prodloužený víkend....juchuchů!!!!

Design 78 - B&E

24. září 2010 v 20:03 | Petulla |  Designy
Barvy: béžová, světle zelená,.....
Picture: by weheartit.com
Spokojenost: 98%
Můj komentář: Prostě jen jsem chtěla nějaký jednoduchý. Možná že je poslední....???? Kdo ví.
Náhled:
http://i54.tinypic.com/21eqc6h.jpg

►menu

24. září 2010 v 19:21 | Petulla |  navigation
Nic víc, nic míň.......
muhéééh :D
365 tries to make it right.

18. září 2010 v 18:51 | Petulla |  this is my diary
Zdravím vás všechny, co jste mi zůstali stále věrni a navštěvujete můj blog. Nemyslím si, že vás je hodně......ale i té troše děkuji.
Zjistila jsem, že nemá cenu psát v týdnu z intru.....nikdo to nečte, takže když už budu chtět něco napsat a nebude toho mnoho, tak jedině o víkendu. Asi to tu budu pomalinku balit.(já vím, už to tu bylo několikrát, ale nyní to myslím opravdu vážně). Dám sem úplně primitivní design, naházím vám sem postupně ještě nějakou grafiku a nějak to tu ukončím.......neříkám, že to bude zítra, za týden nebo za měsíc, prostě někdy.......
Už by to nemělo cenu.....mě už to ani malinko netáhne a i kdyby...moje žvásty stejně nikoho nezajímají.....jo a navíc jsem si založila svůj deníček(sešítek :D), takže se budu svěřovat hlavně jemu ;).
Jooo chci se vám jen tak mimochodem pochlubit (??? :D), že jsme byli ve čtvrtek s holkama z intru v kině na Kájínkovi. Jako musím říct, že je to dost dobrý film. Můžeme na něj být my Češi pyšní :D.
Jinak dneska jsme byli v kulturáku.....ještě pořád je tam sraz rodáků.....bylo tam nějaké představení.....pokecali jsme s kámošema a večer zábava.....těším se jako malý dítě hej! nu a zítra bude fotbálek taky fájnos. Tak čááááooo

nejúžasnější!!!!! písnička, kterou jsme zpívali v anglině ;).
dum dee dum dum daa

Nechuť, únava......žblééé

14. září 2010 v 15:30 | Petulla |  this is my diary
:)
Tak jsem se odhodlala vyšlapat asi 50 schodů, abych vám napsala, ač ne moc zvesela. Já bych byla ráda veselá, ale brání mi v tom podělaná škola. Ti čitelé s námi nemají žádný soucit, jen do nás hustí plno nezáživných informací, prostě na .....něco... :D. Nejvíc mě štve fyzika.....nesnáším. Sice ji budeme mít je jeden rok, ale i tak nám dá zabrat. Ona za to ta fyzika nemůže, že je tak těžko pochopitelná, spíš bych dávala vinu našemu učiteli (nebo mému mozku?). Nechápu z toho zápisu, co jsem zesmolila ani čárku tyo!!! A to zítra zkouší.....pch.
Jinak proč že to jsem unavená? Včera jsem měli tělák. Šli jsme na stadion. Oběhli jsme si kolečko a pak šílená rozcvička. Ještě teď necítím svaly v oblasti lýtek :D. Nu á pak jsme běhali 200-vku na čas. Jako pohoháááá....vůbec jsem nefuněla jak slon....neběhala jsem min. 3 měsíce a hnedka tohle!
Jinak na intr jsem si už zvykla. Začínám to tu považovat za takový druhý ,,domov", avšak s tím opravdouvým se nedá srovnávat. áááá už se zase těším domů!!!! :D :D :)
Je to tu fajn. S holkama chodíme různě po parku, pokukujeme po hezkých klukách(hehéé), prostě bájo ;).
Tak hele totálně se mi nechce, ale jdu namáhat mozkové závitečky....pá

update #39 - avatar, colorka a retouch

11. září 2010 v 18:26 | Petulla |  updates
Šup, hop, klap, bum, bác.......:D
http://i35.tinypic.com/1rw29t.jpg
avatar s Cheryl.......hezká akce, takže fajn ;).

http://i37.tinypic.com/11r99ol.jpghttp://i36.tinypic.com/adkayo.jpg
colorka má divné barvy a retouch taky nic moc.....

BTW: Píši na rychlo. Nemám čas na nějaké dlouhé eseje......teď jdu ven, grilujeme ;)))) miňam a potom se musí kouknou na učení a zhruba nachystat bágl, protože zítra už bych to nestihla....jedeme totiž hned ráno do Brna nakupovat a po obědě pak jdu na hřiště koukat na fotbal a pak jedu na intr. Nic tak já jdu...mějte se! V týdnu možná napíšu diary z intru ;) pa

Návštěvnost 23.8. - 5.9.

11. září 2010 v 18:21 | Petulla |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (23.8. 2010 - 29.8. 2010) je:

Pondělí: 36 :-[
Úterý: 40
Středa: 47
Čtvrtek: 40
Pátek: 49
Sobota: 37
Neděle: 67 ;-]

Celkem: 316

Návštěvnost za minulý týden (30.8. 2010 - 5.9. 2010) je:

Pondělí: 34
Úterý: 33
Středa: 36
Čtvrtek: 25 :-[
Pátek: 33
Sobota: 52 ;-]
Neděle: 47

Celkem: 260
Je vidět, že to postupně klesá...chápu, je to určitě hlavně kvůli škole a také kvůli mé malé aktivitě.

Entries 0.10

10. září 2010 v 17:27 | Petulla |  challenges
ALL (18) →thanks


COLORIZATIONS (4)
~

RETOUCHES (5)
~

AVATARS (6)
~Jessie 2x
~Katchen[Q]a_a_^^
~Katy 2x
~Kyky
~Nymi
~S.u.e 3x
~
http://i35.tinypic.com/73iag6.pnghttp://i33.tinypic.com/2a7y6ug.pnghttp://i52.tinypic.com/fq2xg.jpghttp://i52.tinypic.com/21n1tn7.jpghttp://i52.tinypic.com/aktlwy.jpghttp://flowersforaghost.delicate-flower.com/avatars/rihanna4.pnghttp://i859.photobucket.com/albums/ab153/shiny-shine/Icons/Rihanna3.png?t=1285597626http://i859.photobucket.com/albums/ab153/shiny-shine/Icons/Rihanna1.png?t=1285597781http://i859.photobucket.com/albums/ab153/shiny-shine/Icons/Rihanna2.png?t=1285597802

BLENDS (1)
~

WALLPAPERS (2)
~

update #38 - avatar a blend

9. září 2010 v 13:22 | Petulla |  updates
PŘEDNASTAVENO jsem na intru ve Znojmě
Dva grafické kousky s Ashley.
http://i38.tinypic.com/1jx06u.jpg
avatárek je takový normální, nijak zvláštní.....mě se ale líbí ;).

http://i34.tinypic.com/4j2fx5.jpg
blendy jsem neměla nikdy moc v lásce.....s tímto jsem se patlala dlouho, ikdyž to neni vidět. Akce se mi líbí, ale jinak nic moc.