Říjen 2010

optimistic day.

31. října 2010 v 20:46 | Petulla |  this is my diary
Ahojky zlata, jak se máme?.....já se mám celkem fajn. Na intr jsem dojela v pohodě, po tom krásném volnu se mi moc nechtělo, ale tak cooo.....když už jsem u toho volna? jak jste si ho užili?.......já jsem byla skoro pořád doma a užívala si sladkého domova, odpočívala a vegetila. Také jsme byli nakupovat - sháním zimní boty a bundu, zatím jsem nesehnala, nechcete mi poradit nějaký fajn shopík??? :D.....myslím ve čtvrtek jsme byli na takovém menším výletě.......byli jsme na dvou hradech nebo zámcích ani nevíím :D......kdyby nebyla taková kosa bylo by fajn, ale i tak jsem si to užila ;).

Jinak dneska máme 31.10. - nejen že je halloween, ale navím mám narozeniny!......ano už mi je 16. Přijde mi to lepší než 15, nevím proč he :D. Tyo ale upe jsem koukala na facu......takových přánio tyoooooo!!!!......jinak oslava ještě nebyla - budeme ji mít spolu se ségrou a mamkou......nu a s holkama to oslavíme za týden v trošku jiném stylu :D ;))).

Teď už asi půjdu, ještě kouknu na učení a pak si pustíme s holčinama možná filmík nebo budem kecat.......ták se mějte......papááááá vaše už šestnáctiletá Petulla!!!!! juchů ;)))) :D

update #42 - 2x avatar

27. října 2010 v 17:56 | Petulla |  updates
http://i36.tinypic.com/317frtj.jpghttp://i33.tinypic.com/2czafps.jpg
Je tu pusto, skoro nikdo o odkaz na můj blog ani myší nezavadí :D...tsss..to je strášnéé!!!! těm, co mi zůstali věrní tleskám!! ;) :)
mám tu dva avatary - nic světoborného, ale něco hezkého na nich možná i je :P.

Po hodně dlouhé době jsem dneska koukala, (ještě stále koukám) na TVD. Jsem u 13. dílu a zatím mě to ještě baví. Teď o prázkách budu koukat, chci mít první sérii celou zkouknutou ;).
tak jsem vám tu zanechala nějakou tu aktualizaci a zas abych šla ne?
páá♥

The Rumble Strips - Boys and Girls In Love

26. října 2010 v 17:48 | Petulla |  Music MY LIFE
Úžasná písnička z filmu On je fakt boží. V pondělí večer jsme na něj s holkama koukali - taky nemá chybu :D ;).

A co jinak?
Jaký máte plány na 5 dní volna?
Já jsem strášně šťastná, že si taky chvíli odpočineme od školy - začíná brutálně přibývat učení..pchů.
Já dneska nejspíš budu koukat na filmy, zítra budeme s mamkou péct perníčky na výstavu, pač pojedem nakupovat - něco si musím vybrat, pak budu mít narozky. Nu a o víkendu možná někam na zábavu. A jinak prostě odpočívat atd. ;).

٩(•̃_•̃).....<3 (c:

22. října 2010 v 17:20 | Petulla |  this is my diary
A h o j t e :)
.

to je taky dost, že se ozvu co? :D ehehé
moc často teď psát nebudu....většinou jen něco málo o víkendu...

→ Tento týden se mi zdál, že uběhl docela rychle.
Ve škole nás bombardují písemkama...strašný, ale co už..známky zatím nejsou nejhorší, ale to přijde :D :/.
→ Pustila jsem se do povinné četby, řeknu vám ale, že ten výběr, co máme je bída...ale některé slušné kousky tam jsou :)
→ Jinak každé odpoledne na intru je fajn, s holkama je neskutečná sranda....u nás neexistuje studijní klid :D až na výjimky. Není den, kdy by od nás z pokoje nebyly slyšet výbuchy smíchu, tyo jsem moc ráda, za moje spolubydlící ;)))). Když se nesmějeme, tak zpíváme a občas i mluvíme :D.  Každý večer koukáme na filmy....většinou si je pouštíme tak v devět a končí tak kolem jedenácté.....vždycky nás vychovatelka načapala, že nespíme, ale teď už víme v kolik chodí a vždy když nás jde zkontrolovat, tak rychle vše vypneme, zalehneme a předstíráme spánek :D.....nejvíc toto!!......před usnutím si vyprávíme pohádky, sůpr ;).

Domů jsem se už celkem těšila - zítra máme oslavu, večer pak vinobraní a v neděli se něco vymyslí....potom jenom dva dny ve škole a pak volno juchů ;).
mějte se, pa


9 awards for me

22. října 2010 v 16:53 | Petulla |  Awards
Ahooj!
Mám tu nějaké ceny.....některé jsou už dost staré, ale neva. Všech si moc vážím, moc za ně děěkuji ;).

from nymi
ostatní v CČ

Design 79 - H.W.

16. října 2010 v 18:54 | Petulla |  Designy
Barvy: červenorůžová, tmavě modrá a béžová
Picture: by weheartit.com
Spokojenost: 99,5%
Můj komentář: Po dloooouuhtánské době nějaký solidní a dokonce i grafický (wooow). Vznikl jen tak náhodou. Otevřela jsem ps, našla nějaký fotky a je to. Líbí se mi......tak snad bude i vám ;).
Náhled:

BTW: Jdu se teď mrknout na učení, abych měla zítra klid.

.......Pamatujete, jak jsem psala, že jsem byla na natáčení hodiny pravdy? (tady) tak dneska večer to bude v tv, se mrknite....třeba mě tam někde zahlédnete hih :D

mood in balance.

10. října 2010 v 12:42 | Petulla |  this is my diary
Zdravím vás všechny....

na začátek upe skvělá písnička Ever Fallen In Love přezpívaná od Billy Talent.....vooou
.Jinak se mám.....tak normálně.....užívám si poslední zbytečky víkendu. Asik půjdeme ještě než pojedu na intr do lesa na vzdoušek a obkoukneme jak jsou na tom houby, jestli by se ještě něco našlo :D. Ale venku už je podzim v plné parádě co? z-zima je šílená. ty barvičky se mi ale šíleně líbí. Asi někdy zase vytáhnu foťáček a něco vybliknu ;) ideální podmínky......


Vůbec nevím proč jsem tento článek začala psát, když nemám co psát :D.....co už se mnou :D.......během týdne do tohoto článku určo něco doeditnu ju?
jo a teď jsem si vzpomněla, že jsem vám chtěla ukázat, jak jsme si vyzdobili zeď v pokoji na intru......krása co?
hlavně Ronaldo uprostřed....áááh :D
gdfgj

Teď si jdu vysušit vlasy a nalakovat nehtíky.
páááá

EDIT: Je šest minut po večerce tedy po desáté a já tu jsem na fb a s holkama koukáme na primu. No do postelí se nám opravdu nechce, ale dokud nepřijde vychovatelka budeme tu.......jinak nic :D pa :D

update #41 - colorka, retouch a wallpaper

9. října 2010 v 10:07 | Petulla |  updates
http://i33.tinypic.com/302qq07.jpghttp://i36.tinypic.com/2mze1af.jpghttp://i34.tinypic.com/25sylgp.jpg
colorka s Rihannou - myslím, že se mi povedla. jedna z mála povedených.
retouch s Ninou - dost přehnaně vyhlazená pleť, já vím......co už
a wall s Alenkou - asi bych si ho na plochu nedala, ale umístil se, takže fajn ;).

Hej lidi, už jsem nedělala žádnou grafiku asi měsíc...možná více. Když se už na něco chystám, tak to je tak, že si stáhnu fotky, otevřu ps a najednou zjístím, že to prostě nepůjde......přestane se mi chtít a skončí to v koši. Nevím, ale.....třeba ještě něco n ě k d y  splácám.
Nic no....koukám na film a za chvíli půjdu uklízet, pak bude následovat učení a zítra nicnedělání a odjezd na intr.....no téda.
tak pá
(možná zítra napíšu diary)

......když je to jako síť, kolem celýho těla, co tě omotááává, na doživotí.

2. října 2010 v 17:14 | Petulla |  this is my diary
....zvláštní, ale začala jsem poslouchat Divokýho Billa :) :D


Ahojte. Píši teď......zítra by možná ani nebyl čas. Ráno si hnedka musím nachystat věci na intr a pak pojedeme k tetě a od ní pak na nádr. Achjo ty víkedny ubíhají tak rychle.....a normální školní dny se neskutečně vlečou.......ale je teprve(??) sobota, takže si ji budu užívat. No jak se to vezme. Teď se totiž musím jít učit, ale večer bude fajn!!!! Jde se na zábavu. Pokecáme s bývalími spolužáky a ostatníma :D a zase pořádně zapaříme ;)). Parádička.
Tumblr_l9nf22usfc1qc3rsso1_400_large
Jinak opět zde zmíním něco málo ze školy. V pátek jsem byla zkoušená z psychologie.....a to jen díky tomu, že bylo 1.10.....jelikož jsem 10. v abecedním seznamu. No ale uměla jsem to, takže za jedna ;)))). Dále nám rozdával testy z dějáku - překvapivě za jedna....tyo jsem byla jedna z mála....jsem ráda moc. Z litery jsme psali už druhou písemku a ona ta kravička se ani neuráčila nám dát opravenou tu první...tsss....ona je!!!ééé :D. ale možná je to dobře, pač to dopadne hrůzostrašně.......Klavír mě šíleně baví a hudebka bývá vždy zajímavá - zpívat mě taky baví, a jestli to umím? neumím, ale to je detail......vždy sranda když nám učitelka vysvětluje, jak máme při zpívání dýchat a pak když to zkoušíme :D nejvíc!!!....a plavčení z prďolatama bylo zase úžasný. jinak asi nic.
.

..Přijde mi, že už to blogování moc lídí nebaví.....že už to není taková blogová horečko, co bývala...neím no, ale blog.cz už celkově nic moc :D...ale co mě to může být jedno...stejnak už to tu je jen takový makový :D......Nutně si potřebuju odlakovat nehty......mám ten lak šíleně oloupaný. :D.....nic no tak zase někdy...musím se vrhnout na to učení, ikdyž se mi nechce šíleně!!!...ták ciááoo!!

Návštěvnost 6.9. - 26.9.

2. října 2010 v 16:44 | Petulla |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulé tři týdny (6.9. 2010 - 26.9. 2010) je:

Pondělí: 12
Úterý: 21
Středa: 18
Čtvrtek: 16
Pátek: 23
Sobota: 19
Neděle: 35
Celkem: 144

Pondělí: 15
Úterý: 11
Středa: 13
Čtvrtek: 11
Pátek: 20
Sobota: 18
Neděle: 19
Celkem: 107

Pondělí: 15
Úterý: 10
Středa: 10
Čtvrtek: 11
Pátek: 20
Sobota: 22
Neděle: 27
Celkem: 115

No není to k smíchu.......samozřejmě že je - taky že se tomu s chutí směji.
Vidíte sami, že sem skoro nikdo nechodí, ale já se tím nenechám zviklat a stále sem budu občas chodit a psát.......
Něco normálního tu čekejte možná zítra nebo někdy.. :D